Strona główna
Produkty
Nowości
Punkty sprzedaży
Katalogi i atesty
Transport
Kontakt
 


  Firma "Gabra Gruppo" Transport istnieje na rynku przewozowym już od kilku lat .W ciągu tak długiego okresu funkcjonowania na rynku zdobyliśmy bogate doświadczenie w transporcie dostawczym. Zostało one poparte kontaktami z wieloma firmami , które do dnia dzisiejszego korzystają z naszych usług. Traktujemy to jako świadectwo jakości wystawione przez współpracujących z nami kontrahentami. Oprócz typowych usług na zamówienie firm prowadzimy również transport dla osób prywatnych. Mamy przyjemność zaoferować Państwu nasze usługi w zakresie przewozu towarów. Usługi świadczymy w oparciu o profesjonalną kadrę jak i doświadczonych kierowców. Oferujemy szeroki zakres usług zarówno w transporcie krajowym jak i zagranicznym. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma nasza nie stosuje sztywnych stawek przewozowych umożliwiając każdorazowo negocjacje cen. Nawiązując współpracę z naszą firmą otrzymują Państwo pewność, że powierzony towar dotrze bezpiecznie i terminowo do miejsca przeznaczenia. Jesteśmy otwarci na dłuższą współpracę, ale równie chętnie podejmiemy się jednorazowych zleceń.

    Obszar działania...
  Naszą działalność prowadzimy na terenie całego kraju jak i poza jego granicami. Pozostajemy do Państwa dyspozycji przez 365 dni w roku, gwarantując transport powierzonego nam towaru w szybki oraz bezpieczny sposób - w każde miejsce.
Gwarantujemy Państwu najkrótsze terminy dostaw oraz bardzo korzystne ceny usług. Jesteśmy pewni, że zlecając nam wykonanie zadania, będziecie Państwo mogli przekonać się o naszej solidności w realizacji zleceń. Dysponujemy samochodami o ładowności do 1,5 tony i doświadczonym zespołem kierowców. Nadrzędnym celem, który przyświeca naszej działalności jest maksymalne podnoszenie poziomu jakości naszych usług. Pragniemy aby nasi klienci byli zaspokojeni w sposób kompleksowy. Chcielibyśmy zaproponować Państwu współpracę w zakresie realizowania transportów drogowych na skalę międzynarodową i krajową. Z naszych środków transportu mogą korzystać zarówno firmy oraz klienci prywatni.

Z poważaniem
Adam Szlassa


 
Top